sobota 3. ledna 2015

♥♥ Dekorativní kosmetika MOJE - Zvláčňující rtěnky ♥♥


Vítám Vás všechny u dnešní recenze.

Dekorativní kosmetika Moje je u mě velmi oblíbená a tak to nebude jinak ani u těchto rtěnek. Určitě mrkněte SEM na všechny recenze o kosmetice Moje. Rtěnky seženete ZDE na e-shopu. 

Jejich popis? 
Rtěnka s obsahem přírodních zvláčňujících ingrediencí hydratuje rty po celý den. Obsahuje včelí, kandelilový a karnaubský vosk. Přítomnost ricinového oleje zajišťuje lesklý a dlouhotrvající film. Obsah je 4,5 g.

Jak to vidím já? 
Vyzkoušela jsem hned tři odstíny. Jedna rtěnka stojí 49, 90 Kč. Obsah rtěnky je opravdu 4,5 gramu. A na každé rtěnce je složení, což je velká výhoda. Každý odstín je konzistencí jiný. Rtěnky voní ovocně a velmi příjemně. Obal rtěnky je plastový, ale velmi bytelný, takže se nemusíte bát, že se hned rozbije je navíc černý s bílým nápisem v jednoduchosti je krása.

Rtěnka s konturovací tužkou vydrží opravdu dlouho, tak 5 hodin. Pokud chci, aby mi rtěnka vydržela déle, tak nejdříve nanáším konturovací tužku, s kterou orámuji celé rty a pak je i vyplním, následně nanáším rtěnku, vezmu si čistý ubrousek a nějaký pudr a přes ubrousek rtěnku zapudruji. Následně zase nanesu rtěnku a opakuji aplikaci pudru a je hotovo. Rtěnka opravdu s tímto postupem vydrží déle. Všechny rtěnky rty vláční a pečují o něm, po aplikaci rty nejsou vůbec vysušené. Rtěnky jsou skvěle pigmentované, ale ke každému odstínu mám pár věcí, takže pojďme na to!
Odstín 05

Tento odstín má pro mě velmi krásnou barvu rtěnky. Já moc v popisování barev nejsem, pro mě je to červená rtěnka s krokem dorůžova. Odstín 05 je pro mě konzistencí nejlepší. Rtěnku jsem nanášela na velmi suché rty a opravdu je nezvýraznila, přijde mi taková sušší a tak opravdu suché rty nezvýrazňuje. 

Odstín 09

Odstín 09 se tváří na fotce fialový, ale spíše je to výrazná růžová barva. Opět jsem rtěnku nanášela na velmi suché rty a nezvýraznila šupinky, což je pro mě důležité. Zajímavé je, že tento odstín voní nejintenzivněji - tak hodně ovocně. Konzistence odstínu je opravdu hutnější a velmi pigmentovaná.

 Odstín 02

 Odstín 02 velmi zvýrazňuje suché místa na druhou stranu, pokud je nemám suché ráda ji používám. Je nejmíň pigmentovaná, což mě mrzí, ale zase to s ní nepřeženete. Takže odstín není moc pigmentovaný. Na druhou stanu je to krásná barbie barvička. 


Za sebe mohu rtěnky doporučit. Zaujala Vás nějaká rtěnka? 


♥♥ Mějte se rádi. Vaše Kyrkys ♥♥

11 komentářů:

 1. Krásné barvičky, moc Ti sluší :-))

  OdpovědětVymazat
 2. Ta první vypadá fakt dokonale.... :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Teda, nevím který odstín se mi líbí víc :)
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 4. Kočky moje, doporučuji vyzkoušet za tu cenu je to bomba! :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Ta 05 se mě líbí nejvíc. Asi do ní půjdu :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Lenka Janásová: Jdi je krásná :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Kosmetiku Moje moc neznám, nic jsem zatím nezkoušela, ale vidím, že mají docela dobréé věci, za super cenu, asi se po ní poohlédnu více:)

  OdpovědětVymazat
 8. Veronica´s life: Kosmetika je super :-)

  OdpovědětVymazat