neděle 19. června 2016

Zubní péče a gel proti pupínkům s kosmetikou Manufaktura


Krásný den.


Vtipný obrázek, žé? Nebylo by to vtipné, kdyby jste byli na jeho místě. Lidi většinou nemají rádi zubaře, nechodí rádi k zubaři. Správně bychom měli chodit k zubaři pravidelně na kontroly. Také bychom měli pravidelně čistit zuby, ale o tom dnes téma nebude. Postupy čištění zná asi každý.

Dnes Vám ukážu moje oblíbené produkty na péči o zuby. Nejen kontroly, ale také správná péče o náš chrup, nám zuby může zachránit. Chápu lidi, co mají potíže se zuby a mají to dědičné. Na druhou stranu nechápu lidi, co si nejdou vyčistit zuby jen kvůli lenosti! Pojďme tedy na moje oblíbené produkty, které aktuálně používám já a jsem s nimi spokojená. Poprvé jsem vůbec nevěděla, co budu psát o zubní pastě či ústní vodě ☺ Budu se snažit, abych na něco nezapomněla ♥ 


Všechny tři produkty v celé své kráse. Nemůžu si pomoc, ale Manufaktura obaly prostě umí a jsou dokonalé. Vždycky, když jdu okolo obchůdku, tak se musím mrknout a nejraději bych všechno vykoupila. 

Manufaktura tedy nabízí dva produkty, založené na obsahu bylin a vřídelní soli. Není v nich zbytečná chemie, což oceňuji! 
Obsahují 7 léčivých rostlin – máty, šalvěje, heřmánku, hřebíčku, mochny nátržníku, řepíku a fenyklu, dodávaných v nejvyšší farmaceutické kvalitě. 
Vřídelní sůl obsahuje všechny účinné přírodní látky ve stejném množství jako vřídelní voda z karlovarských pramenů. Výroba vřídelní soli probíhá s použitím nejnovějších technologií a za přísné hygienické kontroly. Spotřebitel dostává výrobek, který obsahuje stejné účinné látky jako prameny světoznámých lázní. 

Ústní voda 


Nečekejte, že bude chutnat jako ústní voda z drogerie. Není to nic pálivého ani alkoholového. Chutná opravdu jako po bylinkách, což nebude asi pro každého. Ústní voda mám dlouho i když se zdá, že obsah 310 ml je málo. Když jsem byla nachlazená, používala jsem ústní vodu jako kloktadlo, dočetla jsem se to na stránkách, ale nepocítila jsem žádný rozdíl. Po delším používání, mohu napsat, že mi nekrvácejí dásně a celkově ta péče je bylinková a kvalitnější něž, když použiji alkoholové ústní vody. K sehnání ZDE. 

Zubní pasta


Jak uvidíte na obrázku pasta má hnědou barvu a trošku gelovitou konzistenci. Opět chutná silně po bylinkách. Na zubní pastu jsem si zvykala déle, díky její chuti. Přijde mi, že pasta má silnější bylinkovou chuť než ústní voda. Vadí mi totiž silná chuť hřebíčku, dlouho jsem hledala, co mi to připomíná. Je vhodná i pro citlivé zuby, neobsahuje pěnidla ani zbytečnou chemii. Jak jsem psala výše ► nekrvácejí dásně. Skvěle a účinně zuby vyčistí, takže spokojenost! K sehnání ZDE. 
Barva a konzistence

SOS gel proti akné


Moc jsem se těšila až mi dorazí gel domů. Nevím proč, ale neměla jsem v zásobě žádný gel proti pupínkům ►CHYBA! Přeci jen, když si vymačkám pupínek, tak je správné ho dezinfikovat. Mám ho dlouho a je skoro jako nový, přijde mi, že vůbec neubývá. Obsahuje esenciální oleje z levandule, karlovarskou vřídelní sůl a glycerin. Rostlinný komplex využívá příznivých účinků esenciálních olejů z levandule, hřebíčku, tea tree, myrty a tymiánu, které mají protizánětlivé, čisticí a zklidňující účinky. Opravdu rychle pupínek po potření vysuší, ochraňuje problematická místa. Je super i na štípance, skvěle chladí. Doporučuji. K sehnání ZDE. 

Určitě vyzkoušejte jeden z produktů a věřím, že budete spokojeni. Dejte mi vědět, jaký výrobek od kosmetiky Manufaktura máte rádi.

Kyrkys ♥

6 komentářů:

 1. Já jsem si velmi oblíbila jejich krémy na ruce. Péči o zuby od nich ještě vyzkoušenou nemám, ale ta ústní voda může být fajn. Gel proti akné je taky super a možná i já někdy vyzkouším. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. manufaktura je top.. ja miluji jejich hruskovy sprchac..

  OdpovědětVymazat
 3. Manufaktura je dobrá.Používám jejich pevná mýdla,protože mám citlivou pokožku.

  OdpovědětVymazat