neděle 15. března 2015

Benefit krémové oční stíny / Creasless cream TOP BRASS


Ahojky všem.

Dnešní recenze bude na skvělý krémový stín od Benefitu. Kosmetika Benefit je u blogerek velmi oblíbená. Abych řekla pravdu nijak mě nelákala, ale jednou jsem projížděla pár e-shopů a koukala, co mají nového a narazila jsem na zuzizuzanashop.cz a zaujal mě od Benefitu krémový oční stín. Já krémové oční stíny používám především, když nestíhám nebo jako podklad po sypké oční stíny, líčení je pak intenzivnější a opravdu skvěle to stíny zvýrazní. 

Benefit Creaseless krémový oční stínBalení je naprosto krásné ta krabička ve kterém mi oční stín přišel je nádherná a velké překvapení je i samotný obal stínu.


Opravdu krásně zpracovaný obal stínu. Možná dvě nevýhody má a to, že obal je ze skla a tak by Vám stín mohl spadnout a rozbít se, což se mi ještě nestalo - naštěstí!! A ta druhá, že musíte krémové stíny uzavírat tím déle vydrží. 
Jaký je tedy můj celkový názor?
Já vlastním odstín Top Brass. Koupila jsem ho na internetu za 200,- Kč. A určitě pokud si do vyhledávače zadáte název stínu, tak Vám vyjedou nabídky ke koupi a nebo jednoduše zajděte do Sephory. 

  1. Stín bych popsala jako mosaz, což plyne i z názvu.
  2. Je naprosto skvěle pigmentovaný. 
  3. Stín vydrží bez báze celý den. 
  4. Je výhoda, že nepráší. 
  5. Můžete ho nanášet prstem nebo štětcem. 
  6. Přijde mi, že vůbec neubývá. 

Sečteno a podtrženo doporučuji stíny vyzkoušet. 

Máte zkušenosti s produkty od Benefitu, budu ráda za Vaše komentáře.

Kyrkys ♥♥♥

2 komentáře: