středa 18. ledna 2017

Dnešní líčení do práce s výraznými rty


Krásnou středu.

Chystala jsem se do práce, napadlo mě, že bych mohla vyfotit moje dnešní líčení. Nejsem žádný makeup umělec. Neumím se moc líčit, ale snaha se cení. Dneska jsem zvolila výrazné rty. Třeba se necháte inspirovat. 


Takhle přesně vypadám po ránu na ránu :D Z této ženy, každé ráno udělám člověka. Někdy mám dny, kdy se nelíčím vůbec. Nebo občas použiji jen řasenku a korektor, balzám na rty a jdu z domu. 

Péče před líčením je důležitá!


Než se začnu líčit, pleť vyčistím a hydratuji. Na rty jsem použila můj oblíbenec Infadolan, který mi pomáhá rty hydratovat a zanechává je jemné a vyživené. Na celý obličej po vyčištění používám mandlový krém od Weledy, ten je naprosto dokonalý.

Pleť

Na celou pleť jsem nanesla makeup od značky Couleur Caramel v největlejším odstínu. A kruhy pod očima modré barvy, zakryji korektorem od Sephory. 


Makeup se zdá být do oranžova, ale nebojte, dá se krásně rozmazat. Já na něj ráda používám štětec od Zoevy. 


Dále korektor rozmazávám štětcem od Jessup. 

Obočí


Používám set od Essence a zafixuji gelem od Alverde. Takto zafixované mi vydrží skoro celý den. 
Oči

Na celé oční víčko jsem nanesla mojí best bázi od Nyx. Stíny mi tak drží celý den. Použila jsem paletku od GS v odstínu 01 Rose. Na celé víčko jsem nanesla osmý stíny zleva. A celé víčko ještě ztmavila stínem posledním, ale opravdu jen lehce. A je hotovo. 


Použila jsem jen řasenku od Max Factor je opravdu dobrá! 

Bronzer

Předposledním krokem je bronzer a já miluji od Cargo. Paradox je, že je můj jediný :D Bohužel zbytky líčidel byli prošlé a tak letěli do koše.

Rty


Posledním krokem byla tekurá rtěnka od Sephory, která drží a drží a tak se skvěle hodí do práce, kde nemáte čas se upravovat. Jak jsem psala líčení je do práce a snažím se spíše jednoduše a nepřehnaně.

Líbí se Vám líčení? Mějte krásný den. 11 komentářů:

 1. Moc pěkné líčení :). Ten odstín rtěnky ti moc sluší :).
  BeautyOfLife blog

  OdpovědětVymazat
 2. Hezké líčení, ale i nenalíčená vypadáš moc dobře. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkný :) Výrazná rtěnka je super volba, když nemám moc času na líčení, tak pak jen přidám neutrální stíny, řasenku a hotovka :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já poslední dobou nemám moc v oblibě výrazne stíny 👍

   Vymazat
 4. Líčení je moc pěkné, líbí se mi. Taky někdy vyběhnu ven jen s řasenkou a balzámem na rtech. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 5. Infadolan je skvělý pomocník snad na všechno ohledně rtů a pleti! Já bez něj nedám ani ránu... Jinak se ti líčení moc povedlo a sluší ti :), ale jsi krásná i bez něj :).

  OdpovědětVymazat
 6. krásne jednoduché líčenie..a ten rúž do toho krásne ide,úplne to oživí :))

  BeautyMuffin

  OdpovědětVymazat